Fıstık çam ağaçlarının içinde oksijene boğulacağınız, her mevsim doğa ile buluşmak istediğinizde gideceğiniz tek adres Kozak Yaşam Vadisi'dir. 40.000 m2 açık alan, 250 kişilik de kapalı alana kurulu tesisimiz adet restaurant ve yöresel ürünlerin yapıldığı unlu mamüller bölümümüz ile tüm doğa severlere hizmet vermektedir. 

Tesisimiz 3 bölümden oluşmakta olup birinci bölümde yeme içme yapılan 200 kişilik kapalı, 500 kişilik açık alanı ile münferit ve seyahat acentası grupları için özel menü setleriyle kır lokantamız mevcuttur. Burada yöresel köy yemeklerimiz ile madra dağının buz gibi sularında yetişen ve tereyağ'da pişirilerek servis edilen Alabalığımız başta olmak üzere yine kozak yaylasında otlayan hayvanlarımızın etlerinden yapılan nefis yemekler ve daha da tadına bakmadan ayrılamayacağınız dana ve kuzu çoban kavurmamız sizleri beklemektedir. Restaurant yine yöresel ürünlerden başta çam fıstığı, fıstık tatlısı, kozak çam balı, çiçek balı ve market ürünlerini de bu bölümde bulabilirsiniz. Yine unlu mamüller olarak ana yol üzerinde bulunan tesisimiz hizmetinizdedir. 

İKİNCİ bölüm de piknik masasından çocuk oyun parkı ve salıncaklara kadar mevcut olan fıstık çamı ve yemyeşil çınar ağaçlarının altında temmuz ayına kadar suyu akan dere manzarası ile piknik alanında sevdikleriniz ile beraber keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bu bölümde masa mangal ve semaver kiralıyarak getirdiğiniz yiyecekleri tüketebiliyorsunuz. Dışarıdan mangal ve semaver getirilmemektedir. Yöresel ürünler ve market bölümünde köy ekmeği, kasap sucuğu, çiğ bergama köfte, tavuk çeşitleri, su ve meşrubat çeşitlerini satın alabilirsiniz. Dilerseniz restaurantımıza menüden sipariş verip self servis piknik alanına da götürebilirsiniz. 

ÜÇÜNCÜ bölümümüz kamp ve doğa hayatı, eğitim çalışmaları, ateş başında hoş sohbetler, yapılan dağ yolunda yürüyüş keşifler çocuk, gençlik kampları, şirket organizasyonları, bireysel aktiviteler olmak üzere doğayı seven herkesin kendilerinde bulabileceği bir kamp merkezidir. Çadır, karavan, kamp yeri, bungalov konaklama evleri olarak hizmet vermekteyiz. Kamp alanında ortak bay bayan wc duş yerleri ile ortak mutfak mevcuttur. Çadır kamp için kendi çadırlarınızı getirebileceğiniz gibi dilerseniz bizden de çadır kiralıyabilirsiniz. Rezarvasyon yaparak karavan kamp alanında misafirimiz olabilirsiniz. 

Karavan kamp alanında sunulan hizmetler şunlardır:

Elektrik:Faydalanacak karavanların yanında yeterli elektrik kablosu olmaktadır.

Temiz Su: Faydalanacak karavanlarının yanında yeterli hortum olmalıdır.

Ortak bulaşık yıkama lavaboları.

Yeme-İçme imkanları restoranda üç öğün yemek mevcuttur.

Tesisin içindeki duş ve tuvalet imkanları 

Belirli noktada erişimi olan Wi-fi imkanı 

Tesisimizde bulunan bungalov evlerde rezervasyon yaptırarak konaklama yapabilirsiniz.


 

Haber Bülteni